Головна

У медицині не існує такої назви захворювання, як застуда. Застуда — це побутова узагальнена назва таких захворювань, як грип, ангіна, ларингіт, фарингіт і інші і використовується воно, як правило, людьми без медичної освіти. Фахівці ж зазвичай вживають терміни ГРЗ (гострі респіраторні захворювання) і ГРВІ (гострі респіраторно-вірусні інфекції). Сайт PROSTUDA.NET.UA створений не для фахівців, а для хворих людей, що намагаються вилікуватися, і для здорових людей, що намагаються не захворіти, тому тут ми будемо вживати слово «застуда» досить часто.

Говорячи «застуда», ми маємо на увазі кашель, нежить, дискомфорт у горлі, опухлі гланди, високу температуру — кожному з нас знайомі ці неприємні прояви різних захворювань. Застудою можна захворіти в будь-який час, але холодна пора року — це «зелене світло» для різноманітних хвороб.

Заразитися можна де завгодно, достатньо просто постояти поруч з людиною, яка вже хворіє. Люди з міцним імунітетом, які ведуть здоровий спосіб життя, мають більше шансів залишитися здоровими, але все ж рідко кому вдається протягом року не підхопити хоча б легку форму захворювання. Чим відрізняються різні види простудних захворювань, як краще лікувати кожне з них, а також як уберегти себе від хвороб, Ви можете дізнатися на нашому сайті — PROSTUDA.NET.UA!

 • Біль у горлі

  Тонзипрет (Tonsipret) рослинний препарат

  Тонзипрет (Tonsipret)Детальніше
 • Нежить

  Синупрет (Sinupret) рослинний препарат

  Синупрет (Sinupret)Детальніше
 • Імунітет

  Імупрет (Imupret) рослинний препарат

  Імупрет (Imupret)Детальніше
 • Кашель

  Бронхіпрет (Bronchipret) рослинний препарат

  Бронхіпрет (Bronchipret) Детальніше
Наші статтіВсі статті

Застуда — спонсор зіпсованої відпустки

Звісно, застуда не сама величезна неприємність, яка може статися під час відпочинку, але вона безумовно завадить реалізувати все задумане і відпочити «на повну».

Читати далі...

Небезпечна прохолода: як не захворіти від кондиціонера.

Застуда від кондиціонера — цілком реальна річ, що замінює влітку звичайну застуду, викликану зимовим морозом або холодним осіннім вітром.

Читати далі...

Головний біль як простудний симптом

Для простудних захворювань притаманний головний біль. Часто він з’являється трохи раніше, ніж інші симптоми, такі як температура, кашель, нежить, лихоманка і т.д.

Читати далі...

Все, що ми не знали про полоскання горла

Чи так важливо полоскання в лікуванні хворого горла? Чи є різниця від використання різних рецептів? Як правильно робити полоскання? Чи може воно нашкодити?

Читати далі...

Цистит і сила рослин

Цистит — одне з тих захворювань, яке можна і потрібно лікувати натуральними засобами. Традиційно в схеми лікування циститу входять і антибіотики, але це зовсім не означає, що прийомом рослинних препаратів можна знехтувати.

Читати далі...
Свіжі новини

Морозиво як ліки

У нашій свідомості морозиво — смачне, але шкідливе. Як для фігури, так і для горла. Але, виявляється, морозиво може не тільки викликати застуду, а й лікувати її!

Гайморит і синусит наступають!

Лікарі стверджують, що з кожним роком кількість страждаючих від синуситу і гаймориту людей збільшується на 2-3%.

Статистика офісних застуд

Казахстанські фахівці страхових компаній вирішили скласти «рейтинг» найпопулярніших офісних захворювань.

Вода з лимоном - відмінний початок дня!

Випити чай з лимоном — у багатьох людей перша дія при появі перших симптомів захворювання. Але лимон також може бути відмінним профілактичним засобом!