Статті

Застуда — спонсор зіпсованої відпустки

Звісно, застуда не сама величезна неприємність, яка може статися під час відпочинку, але вона безумовно завадить реалізувати все задумане і відпочити «на повну».

Читати далі...

Головний біль як простудний симптом

Для простудних захворювань притаманний головний біль. Часто він з’являється трохи раніше, ніж інші симптоми, такі як температура, кашель, нежить, лихоманка і т.д.

Читати далі...

Небезпечна прохолода: як не захворіти від кондиціонера.

Застуда від кондиціонера — цілком реальна річ, що замінює влітку звичайну застуду, викликану зимовим морозом або холодним осіннім вітром.

Читати далі...

Все, що ми не знали про полоскання горла

Чи так важливо полоскання в лікуванні хворого горла? Чи є різниця від використання різних рецептів? Як правильно робити полоскання? Чи може воно нашкодити?

Читати далі...

Цистит і сила рослин

Цистит — одне з тих захворювань, яке можна і потрібно лікувати натуральними засобами. Традиційно в схеми лікування циститу входять і антибіотики, але це зовсім не означає, що прийомом рослинних препаратів можна знехтувати.

Читати далі...

Сторінки: 12345678910111213141516
Популярні статті

Як підвищити імунітет?

Організм людини — дуже складний, взаємопов’язаний і постійно взаємодіючий механізм. Всі деталі виконують свою унікальну функцію, дозволяючи нам жити, добре себе почувати і успішно захищатися від різних захворювань.

Читати далі...